Lejohen 17 emigrantë të futen nga Kapshtica në Shqipëri, 25 të tjerë ende të bllokuar

Read Time:25 Second

KAPSHTICË

17 emigrantë të bllokuar prej më shumë se 3 ditësh në Kapshticë janë lejuar të futen në Shqipëri.

Pasi morën leje nga instancat përkatëse ata tashmë janë në territorin shqiptar teksa disa prej tyre kishin edhe probleme shëndetësore si dy gratë dhe burri ditën e djeshme që u përkeqësuan mbrëmjen e kaluar.

Por janë ende 25 emigrantë që presin prej 4 ditësh në Kapshticë teksa disa prej tyre janë kthyer mbrapsht nga Greqia duke u kapur në kurth tek zona neutrale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Konfirmohen me koronavirus edhe 6 raste të tjera në Shkodër
Next post Kryeministri “ngec” në emision, nuk di GDP-në e Shqipërisë! Ja çfarë bën më pas i vetëshpalluri “baba” i të gjithëve