LAJM I FUNDIT/ Gjendet buzë lumit Osum kufoma e dekompozuar e një gruaje (EMRI)

Read Time:37 Second

Një trup i pa jetë është gjetur buzë lumit ne fshatin Sheqptanë Urës së Kuçit Berat. Kufoma është e dekompozuar gjendur nga disa kalimtar të cilët kanë njoftuar policinë.

Kufoma është çuar në morgun e spitalit rajonal ku u bënë edhe ekspertiza për verifikim nëse ka shenja dhune.Burimet spitalore pohojnë se trupi nuk ka shenja dhune dhe ka disa ditë që është dekompozuar

.Sipas policis për të njohur kufomën janë thirrur disa familjarë të cilë kanë bërë denoncimin dy javë mē parë ku dhe pranuan që trupi i pa jetë është familjarja e tyre që ishte larguar ditën parë.Trupi rezulton të jetë i 48 vjećares Drita Breganaku nëna e dy fëmijë ve .Po punohet për shkaqet e largimit të saj.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Plagoset rëndë një person në Lezhë, transportohet me urgjencë drejt spitalit
Next post Trump kundër udhëzimeve të OBSH-së: Unë nuk e vendos maskën