Bie numri i vdekjeve nga koronavirusi në Itali, për herë të parë që nga 25 marsi kemi…

Read Time:26 Second

Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 15362, që do të thotë janë 681 viktima në 24 orët e fundit.

Rastet e reja janë 4805 duke e çuar në 88274 numrin total të rasteve aktive. Numri i të shëruarave ka shkuar në 20996 dhe 3994 janë në gjendje kritike.

Ditën e djeshme ishin 766 viktima, ndërkohë kjo është hera e parë që nga 25 marsi që kemi më pak se 700 viktima.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Çdo ditë karantinë një gur i hequr në ekonominë shqiptare, Kryemadhi: Pas depresionit familjar do të kemi depression ekonomik, duhen marrë masa
Next post Vazhdon mallkimi i familjes Kennedy/ Zhduket në det mbesa e Robert Kennedy bashkë me djalin