“Kam ndjekur çdo këshillë, por…” Gazetarja infektohet me koronavirus

Read Time:31 Second

Brooke Baldwin, një nga gazetaret më të famshme të “CNN” ka rezultuar pozitive me koronavirus. Gazetarja amerikane e ka bërë vetë të ditur këtë lajm përmes një postimi në rrjetin e saj social “Instagram”.

Ajo shprehet se ditën e enjte i filluan simptomat si ethe dhe dhimbje.

“Kam rezultuat pozitive me Koronavirus. Jam mirë. Gjithçka filloi pasditen e djeshme. Të dridhura, dhimbje, ethe. Kam mbajtur distancën sociale dhe kam ndjekur çdo këshillë-por prapë më ra. Jam e shëndetshme, nuk kam probleme të tjera shëndetësore. Ndihem si një ndër njerëzit me fat. Mezi po pres të kthehem në televizion”, ka shkruar ajo.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha: Qeveria të shtojë urgjentisht numrin e testimeve. Çdo ditë e humbur kushton jetë!
Next post “Më mirë telenovela turke se sa TV”, Kryemadhi: Rama, pacienti zero i COVID që përhap panik