Reforma zgjedhore/ Basha mbledh aleatët, a do të ketë marrëveshje?

Read Time:21 Second

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mblodhi sot në selinë blu aleatët e saj. Në takim u diskutua për krizën politike dhe vendosën nëse do të marrin pjesë në konferencën për reformën zgjedhore organizuar nga OSBE.

Burime nga takimimi bëjnë të ditur se Opozita e Bashkuar do të përfaqesohet në nivel teknik në këtë konferencë.

A është ky një hap i rëndësishëm që mund të çojë në marrëveveshje politike?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kriza politike, Kryemadhi: Problem Edi Rama, opozita rol konstruktiv
Next post Trump kërcënon me fuqizimin e sanksioneve ndaj Iranit