Home Aktualitet Ndërron jetë nga koronavirusi shqiptari që jetonte në Londër

Ndërron jetë nga koronavirusi shqiptari që jetonte në Londër

nga Editor

Pas infektimit nga koronavirusi, ka ndërruar jetë edhe një shqiptar nga kosovar që jetonte në Londër.

Bëhet fjalë për Naser Ramadanin, i cili ishte nga qyteti i Ferizajt.

Lajmi u bë e ditur përmes një postimi në rrjett sociale nga Driton Tali, këshilltar i kryeministrit në detyrë Albin Kurti.

“Me pikëllim e morra lajmin për vdekjen e Naser Ramadanit (Baba).

Komuniteti ynë në Londër, me vdekjen e “Naser Babës”, humbi njërin nga njerëzit më pozitiv, të hareshëm dhe të dashur.

Ngushllime familjes dhe miqëve.”- shkruan Tali.

Lajme te ngjashme