Ndërron jetë nga koronavirusi shqiptari që jetonte në Londër

Read Time:26 Second

Pas infektimit nga koronavirusi, ka ndërruar jetë edhe një shqiptar nga kosovar që jetonte në Londër.

Bëhet fjalë për Naser Ramadanin, i cili ishte nga qyteti i Ferizajt.

Lajmi u bë e ditur përmes një postimi në rrjett sociale nga Driton Tali, këshilltar i kryeministrit në detyrë Albin Kurti.

“Me pikëllim e morra lajmin për vdekjen e Naser Ramadanit (Baba).

Komuniteti ynë në Londër, me vdekjen e “Naser Babës”, humbi njërin nga njerëzit më pozitiv, të hareshëm dhe të dashur.

Ngushllime familjes dhe miqëve.”- shkruan Tali.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rama: Do zgjatjen oraret e do hapen dyqanet, burg për atë që abuzojnë
Next post Vasili: Një propozim për Ministrinë e Shëndetësisë për trajtimin klinik të rasteve të rënda me COVID- 19!