“Shërimi i Profesor Dhimitër Krajës një lajm që na gëzon të gjithëve”, presidenti Meta ka edhe apelin e fortë

Read Time:39 Second

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit për shërimin e Profesor Dhimitër Krajës

Duke e quajtur një lajm që na gëzon të gjithëve, kreu i shtetit thekson edhe njëherë rëndësinë e forcimit të masave mbrojtëse për të gjithë mjekët, infermierët, sanitarët dhe personelin mbështetës, të cilët janë në vijën e parë të frontit.

POSTIMI I PLOTE

Shërimi i Profesor Dhimitër Krajës është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve!

Duke ju uruar shërim të shpejtë edhe të gjithë të prekurve nga pandemia COVID-19, theksoj edhe njëherë rëndësinë e forcimit të masave mbrojtëse për të gjithë mjekët, infermierët, sanitarët dhe personelin mbështetës, të cilët janë në vijën e parë të frontit, duke shërbyer me përkushtim, profesionalizëm dhe sakrifica në mbrojtje të shëndetit të çdo qytetari. #MjekëtJanëHeronj 🇦🇱

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tendenca shqetësuese që po merr koronavirusi, ekspertja e OBSH flet për një rrezik
Next post Ish-ministri i Shëndetësisë: Infektohet me koronavirus një tjetër mjek, është shtruar sot tek Infektivi