LAJM I FUNDIT/ Konfirmohet pozitiv me COVID-19 një person, pronar i një biznesi në Elbasan

Read Time:19 Second

Konfirmohet një tjetër rast me COVID- 19 në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për një 62-vjeçar nga lagjia 11 Nëntori.

Ende nuk dihet asgjë më shumë konkretisht, por deri më tani thuhet se ka në pronesi një biznes. Grupi epidomologjik është duke studiuar rastin për të bërë të mundur identifikimin e persoanave të afërt që mund të jenë infektuar dhe izolimin e tyre.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Koronavirusi/ Dalin nga burgu i Burrelit 21 të burgosur
Next post EMRI/ Motori përplaset me makinën, humb jetën 65 vjeçari