Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Konfirmohet pozitiv me COVID-19 një person, pronar i një biznesi në Elbasan

LAJM I FUNDIT/ Konfirmohet pozitiv me COVID-19 një person, pronar i një biznesi në Elbasan

nga Editor

Konfirmohet një tjetër rast me COVID- 19 në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për një 62-vjeçar nga lagjia 11 Nëntori.

Ende nuk dihet asgjë më shumë konkretisht, por deri më tani thuhet se ka në pronesi një biznes. Grupi epidomologjik është duke studiuar rastin për të bërë të mundur identifikimin e persoanave të afërt që mund të jenë infektuar dhe izolimin e tyre.

Lajme te ngjashme