Home Aktualitet COVID-19/ Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë: 3 infermierë të tjerë janë shëruar

COVID-19/ Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë: 3 infermierë të tjerë janë shëruar

nga Editor

Tiranë– Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se edhe 3 infermierë të infektuar me COVID-19 janë shëruar.

“#COVID-19 Lajm i mirë🙏🏼 Edhe 3️⃣ infermierë janë shëruar🙏🏼 Shkon në 1️⃣8️⃣ numri i personelit mjekësor të #shëruar në Tiranë, Durrës, Lezhë ✅ Deri tani janë 9️⃣9️⃣ pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me 🤜#COVID-19🤛 #FORCA”,  “shprehet ministrja.

Lajme te ngjashme