Qytetarët s’i tremben COVID-19/ Qëndrojnë grumbull tek tregu në Kombinat, ja çfarë po ndodh në kryeqytet

Read Time:18 Second

Tiranë- Qytetarët shqiptarë vijojnë të jenë të pabindur. Në tregun e fruta-perimeve në Kombinat qytetarët nuk respektojnë asnjë nga masat  e marra për COVID-19. Banorët e Kombinatit nuk respektojnë distancimin social, qëndrojnë shumë pranë njëri-tjetrit dhe nuk janë të pajisur me masa mbrojtëse.  Po kështu, ata nuk mbajnë as radhë, teksa blejnë fruta perime nëpër dyqane.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post OBSH mashtroi/ Senatorja: Nuk kam besuar kurrë te një komunist…
Next post “Po përballet me rrezikun e shembjes”, Basha publikon shkrimin e prestigjiozes evropiane: Teatri Kombëtar Shqiptar, shembulli i arkitekturës moderne!