Po vidhnin mini-marketin, Policia arreston në flagrancë dy të rinjtë në Elbasan: Autorë edhe të 20 vjedhjeve të tjera (EMRAT-DETAJE)

Read Time:34 Second

Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë dy të rinj të cilit ishin duke vjedhur një mini-market.

Sipas informacioneve paraprake, Blutë e Elbasanit kanë arrestuar në flagrancë shtetasit Ronaldo Nuredini 23 vjeç dhe Erion Bylykbashi 29 vjeç pasi ishin duke vjedhur një mini-market në këtë qytet.

Të rinjtë janë janë shoqëruar menjëherë në Komisariat ku nga të dhënat në sistem ka dalë se ata janë autorë dhe të 20 grabitjeve të tjera të ndodhura në Elbasan. Ndërkohë, në 24 orët e fundit Nuredini e Bylykbashki kanë grabitur dhe një dyqan celularësh.

Mesa duket të rinjtë kanë shfrytëzuar situatën e krijuar nga koronavirusi për të kryer vjedhjet, pasi dhe lëvizjet janë ndaluar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha: Paketa e ndihmës e pamjaftueshme, Kosova po e menaxhon më mirë krizën
Next post Gazment Bardhi replikon me Edi Ramën: Videomontazhet dhe sajesa kundër opozitës, për të mbuluar dështimet e tij.