Gazetarja e njohur e kronikës revoltohet me ministrat: Më shumë foto se sa punë

Read Time:13 Second

Gazetarja Anila Hoxha ka ironizuar propagandën e qeverisë dhe ministrave gjatë krizës së koronavirusit. Në një postim në Facebook, Hoxha thotë se duhet hapur një ministri e re që të quhet “Punografi”, duke ju referuar ministrave që vetëm bëjnë foto në Facebook.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rama nxit konflikte sociale: Ata që punojnë në të zezë që të denoncojnë pronarin që të marrin pagën e luftës
Next post Dylgjeri-Ramës: Po ne që nuk punojmë në të zezë, por shkruajmë 100 të zeza për ty, a do marrim ndonjë lekë?