Bushati ironizon kryeministrin: 3 herë ka dalë në TV Makroni, 3 herë Merkeli, 3 herë në ditë Rama…

Read Time:18 Second

Andi Bushati ka përdorur ironinë ndaj kryeministrit Rama, pasi vetëm ai del dhe flet për koronavirusin. E jo specialistët. Edhe kur dalin specialistët japin vetëm njoftime për vdekje!

Ja se ç’shkruan Andi Bushati në facebook:

“Që kur ka nisur kriza e koronavirusit tre herë ka dalë në TV Makroni, tre herë Merkeli, tre herë në ditë Rama”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post U infektua me koronavirus/ Drejtori i Urgjencës flet për gjendjen e tij shëndetësore nga karantina: Shpresoj që përgjigja e tamponit të dalë…
Next post Tenderi për ushqimet, PD-Ramës: Jep llogari se pse ia besove kompanisë maqedonase të kompjuterëve pa asnjë ditë eksperiencë