LAJM I FUNDIT/ Shërohen edhe 2 infermierë të prekur nga koronavirusi, ja postimi i ministres

Read Time:23 Second

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 2 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues.

Në total deri tani janë shëruar 15 personel shëndetësor.

Postimi i Ministres Manastirliu

🟢 Edhe 2️⃣ infermierë janë shëruar pas testit konfirmues nga laboratori i virologjisë në #IShP ✅
Shkon në 1️⃣5️⃣ numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga 🤜#COVID19🤛
#FORCA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post ‘Honxhobonxhotë e opozitës’, Rama për qiratë: PD do të shkatërrojë arkën e shtetit për të nxitur trazira si në ’97, ja shembulli gjerman dhe francez për këtë çështje…
Next post Superjahti luksoz ankorohet në Portin e Durrësit, pamjet që humbën sot durrsakët e karantinuar