Alarm për vjedhje në bankën e nivelit të dytë, Policia rrethon me urgjencë godinën

Read Time:24 Second

Një situatë e pazakontë është shënuar sot në qytetin e Lezhës, ku është aktivizuar padashje alarmi i një banke të nivelit të dytë.

Kjo ka vënë në lëvizje punonjësit e policisë, që kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, pasi dyshohej për një grabitje, por gjithçka ka rezultuar një alarm fals.

Policia pasi konstatoi situatën u rikthyer në vendet e saj të punës, ndërkohë që e gjithë situata ka tërhequr dhe vëmendjen e qytetarëve që kanë qenë të pranishëm në zonë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Mami, mos ik…”! Infermierja shqiptare që shkoi në Itali rrëfen ndarjen me djalin: Prindërve s’iu tregova. Bëj mbi 300 tampone në ditë
Next post Merkel lë karantinën/ BILD: Tani një mandat i pestë?