Shqipëria me mentalitet që lufton vetëm për bukën e gojës

Read Time:15 Second

Robert Aliaj Dragot

“Shqipëria është vendi ideal për të vdekur. E di pse? Sepse një popull me një mentalitet të tillë që lufton vetëm për bukën e gojës, nuk ka nevojë për kulturë, as ka arsye për të kërkuar ndryshime sociale. I duhet vetëm një furrë buke dhe një nevojtore.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post SKANDALI/ E kapur me presh në dorë!! Xhaçka nuk sqaron tenderin dhe ‘bën një tjetër mashtrim’
Next post Koronavirusi/Pipero: Javën e dytë të prillit numri i të prekurve mund të ulet