Shtohet numri i të prekurve me koronavirus në qarkun e Shkodrës, dyshohen 12 raste të reja pozitivë

Read Time:21 Second

Ka shkuar në 27numri i personave të infektuar me koronavirus në qarkun e Shkodrës, ky 12 raste të reja dyshohet se kanë rezultuar pozitivë mbrëmjen e sotme.

Deri më tani numri i personave të prekur nga koronavirusi në vend ka shkuar në 277, ku 16 persona kanë humbur jetën.

Ndërkohë numri i të shëruarve ka shkuar në 76, ku 5 persona lanë sot Spitalin Infektiv, të kthyer në karantinë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Mos tentoni të vini sepse…”- Kryeministri Rama i ashpër me shqiptarët që duan të kthehen. Flet edhe për pasaportat e skaduara
Next post A do të preket ekonomia shqiptare nga koronavirusit? Guvernatori Sejko: Do të ketë krizë dhe goditje negative