Presidenti Meta mbështet gazetarët: Nuk mund të braktisen në këto momente tepër të vështira!

Read Time:15 Second

Mediat, gazetarët dhe stafet e tyre mbështetëse, të cilët janë në vijën e parë të raportimit, nuk mund të braktisen në këto momente tepër të vështira!

Mirënjohje dhe solidaritet për punën e shkëlqyer heroike dhe atdhetare në shërbim të informimit publik, transparencës dhe mbrojtjes së shëndetit të çdo qytetari! 🇦🇱

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Presidenca vishet ‘Blu’, në ditën botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin
Next post Bllokimi i emigrantëve në kufi, Basha: Qeveria të lejojë kalimin e tyre, të mos i mbajë peng