Akti normativ për qiratë, reagon Dorjan Teliti: Çfarë shteti është ky?

Read Time:26 Second

Pas publikimit të aktit normativ nga ana e qeverisë ku u kërkon shqiptarëe të paguajne faturat por qeratë edhe mund të mos i paguajnë ka reaguar shefi i kabinetit në Partinë Demokratike.

“Qera mos paguani ama drita dhe ujë po. Çfare shteti është ky?”, thuhte në ragimain e Dorian Telitit.

Ja postimi i plotë:

Qera mos paguani ama drita dhe ujë po. Çfare shteti është ky?

Kur vjen puna te faturat Rama thotë me dhunë do ti paguani se me duhen lekët…ama qiratë mos i paguani!

Image
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Më kanë arrestuar një herë në Bolonja”, ish-ministri: Rama duhet të ishte nën hetim dhe jo në detyrë! Kajmaku s’ka bërë asgjë më shumë
Next post Skandali tjetër, me urdhër të të Sëmurit! U mbahet gjysma e pagës edhe mësueve