“Më kanë arrestuar njëherë në Bolonja”, Bylykbashi i tregon Ramës intervistën e zbardhur: Ose ke gënjyer median italiane, ose në formularin e dekriminalizimit

Read Time:46 Second

Ish- deputeti i PD, Oerd Bylykbashi nuk e ka lënë me kaq arrestimin e Ramës në Bolonja duke i treguar edhe intervistën e tij të zbardhur në median italiane.

Rama tha se kishte folur për një sherr me një polic në aeroport por Bylykbashi i kundër përgjigjet duke i kujtuar se ka thënë arrestim dhe se në këtë rast ose ka gënjyer median italiane, ose në formularin e dekriminalizimit

Bylykbashi i pergjigjet Rames me intervisten e tij: Ke genjyer median italiane apo ne formular te dekriminalizmit

STATUSI I OERD BYLYKBASHIT

E shkruar e zeze mbi te bardhe : “me kane arrestuar njehere ne Bolonja”. Ka dy mundesi zoti Rama:

  1. Ose ne delir e siper ke genjyer median italiane
  2. Ose ke genjyer ne formularin e dekriminalizimit.
    Alo Edi, pa u nervozuar dhe pa batuta bajate duhet te pergjigjesh per kete.
    Je genjeshtar delirant apo te duhet te dorezosh mandatin si cereku i deputeteve te partise tende?
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post E pur si muove (Dy fjale për ish-sportistin Edi Rama)
Next post Shpërthimi i virusit COVID-19, Balla i nis letër Ruçit: Grupi parlamentar i PS-së dhuron gjysmën e rrogës, inkurajojmë edhe …