Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Vdes mësuesi i shkollës private në Korçë

LAJM I FUNDIT/ Vdes mësuesi i shkollës private në Korçë

nga Editor

KOSTUR- Mësuesi i shkollës private në Korçë, që pak javë më parë u raportua se ishte i infektuar me Covid-19 ka ndërruar jetë. Mësohet se proferi i jashtëm grek, ka vdekur në Kostur, ku po merrte mjekimin e nevojshëm për Covid-19.

Ai ishte 51 vjeç dhe baba i 4 fëmijëve.

Vijon…

Lajme te ngjashme