LAJM I FUNDIT/ Vdes mësuesi i shkollës private në Korçë

Read Time:16 Second

KOSTUR- Mësuesi i shkollës private në Korçë, që pak javë më parë u raportua se ishte i infektuar me Covid-19 ka ndërruar jetë. Mësohet se proferi i jashtëm grek, ka vdekur në Kostur, ku po merrte mjekimin e nevojshëm për Covid-19.

Ai ishte 51 vjeç dhe baba i 4 fëmijëve.

Vijon…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mallakastër, 42-vjeçari kapet mat duke vjedhur, policia i zbulon edhe disa grabitje të tjera në zonë
Next post Facebook akordon 100 milionë dollarë për gazetarët, Zuckerberg: Po punojnë në kushte shumë të vështira