Lajmet e rreme për tërmetin/ Presidenca reagon ashpër

Read Time:33 Second

Pas akuzave se presidenti Ilir Meta fshihet pas disa portaleve të cilat dhanë lajmin për tërmetin e fortë që do të godiste vendin, ka reaguar zëdhënësi i Presidentit,  Tedi Blushi.

Në një sqarim në faqen e tij në Facebook, Blushi shkruan se i vetmi “portal” i Presidentit Meta është www.president.al.

“Një sqarim për “idiotët e dobishëm” dhe të padobishëm: I vetmi “portal” i Presidentit Meta është www.president.al. Madje as këtë “portal” nuk e financon ai.
Ky sqarim nuk vlen për këdo që shkrimeve të tutorit të radhës i ve emrin e vet sipër, për të ngrënë përsheshin e radhës”, shkruan Blushi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Foto, video/ Fushë- Kruja nën ujë, banorët: Askush nuk na përgjigjet
Next post Basha te familjet e prekura nga tërmeti: 5 masat që duhen për situatën