Pas lajmit të trishtë për babain, Vik Kraja ka këtë kërkesë për të gjithë

Read Time:41 Second

Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj të njohur, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virusin ‘Covid-19’ pas rikthimit në detyrë  në frontin e parë përballë të sëmurëve në spitalin infektiv.

“Shumë fjalë të ngrohta dhe urime, por nëse doni që unë dhe familja ime të ndihemi më mirë dhe të lehtësuar, ju lutem të ndiqni këshillat dhe mos thyeni rregullat e karantinës. Bëjeni të vlejë çdo sakrificë e atyre atje”, ka shkruar Viki në postimin e tij të fundit në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Kraja ka bërë prej kohesh thirrjen e tij që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi, pasi njeri prej mjekëve i cili u kthye në punë edhe pas pensionit ishte babai i tij./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B-cXVJ2HhPh/?igshid=1eibf1lqf2csi
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 30 mjekët e infermierët në Itali, analiza e gazetarit italian: Rama nuk është i mirë, por dinak
Next post “Edhe kopshtet, shkollat e taksitë përfitojnë pagën e luftës”, Rama sqaron pagesën e mjekëve: Këto ditë në llogari do kenë…