Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë në spital një djalë i ri, pak orë pas aksidentit të rëndë

LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë në spital një djalë i ri, pak orë pas aksidentit të rëndë

nga Editor

Tiranë

Më datë 01.04.2020, rreth orës 10:00, tek mbikalimi i “Gërdecit”, mjeti me drejtues shtetasin O.U., 29 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin duke u përplasur me mbrojtësen metalike anësore të rrugës, ku për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit dhe është dërguar në spital në gjendje të rëndë shendetësore, dhe rreth orës 17:00, si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe Sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lajme te ngjashme