“U ndriçua nga tringjyrëshi italian”, ambasada e Italisë në Shqipëri falenderon Presidencën për mbështetjen dhe solidaritetin

Read Time:24 Second

Një ditë më parë godina e Presidencës në Shqipëri u ndricua me ngjyrat e flamurit italian në shenjë mbështetje dhe solidariteti, ndërsa ndau mesazhin se bashke do t’ja dalim në luftë me koronavirusin.

Për xhestin solidarizues të Presidencës ka reaguar sot edhe ambasada italiane në vendin tonë, duke e falenderuar.

STATUSI NE FB I AMBASADES SE ITALISE
Edhe ndërtesa e Presidencës së Republikës së Shqipërisë në Tiranë ndriçohet nga tringjyrëshi italian.
Faleminderit nga zemra për mbështetjen dhe solidaritetin.🇮🇹🇦🇱

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Petrit Vasili: Laboratorët privatë në Shqipëri po pengohen të kryejnë teste për koronavirusin, ja pse po ndodh kjo
Next post I infektoi djali që u kthye nga Italia, 61-vjeçari nga Elbasani gati të lërë spitalin, gruaja e tij…