Home Aktualitet “Rama citon fjalët e terroristit’’, Vasili-Spiropalit: Dil justifiko Skënderbeun dhe thuaj që Anwar al- Awlaki jetonte me djersën e ballit

“Rama citon fjalët e terroristit’’, Vasili-Spiropalit: Dil justifiko Skënderbeun dhe thuaj që Anwar al- Awlaki jetonte me djersën e ballit

nga Editor

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i është përgjigjur ministres Spiropali e cila e kritikoi për reagimin për mjekun Qazim Ismaili që ndodhet në Itali.

Vasili shprehet se kryeministri Rama u rekomandon terroristë shqiptarëve pasi sot publikoi thënien e Anwar al- Awlaki që sipas nënkryetarit të LSI është kryeterrorist dhe i lidhur me Al-Qaedan.

STATUSI I PETRIT VASILIT

Edi Rama citon terroristet dhe jua rekomandon shqiptareve.

Pritet nga e çmendura Don Kishote shqiptare, qe te justifikoje Skenderbeun e saj dhe te thote, qe kryeterroristi Anwar al-Awlaki, i lidhur me Al Qaedan, ka qene nje njeri i ndershem dhe qe jetonte me djersen e ballit.

Hë çmendurinë jepi….!!

Lajme te ngjashme