“Rama citon fjalët e terroristit’’, Vasili-Spiropalit: Dil justifiko Skënderbeun dhe thuaj që Anwar al- Awlaki jetonte me djersën e ballit

Read Time:33 Second

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i është përgjigjur ministres Spiropali e cila e kritikoi për reagimin për mjekun Qazim Ismaili që ndodhet në Itali.

Vasili shprehet se kryeministri Rama u rekomandon terroristë shqiptarëve pasi sot publikoi thënien e Anwar al- Awlaki që sipas nënkryetarit të LSI është kryeterrorist dhe i lidhur me Al-Qaedan.

STATUSI I PETRIT VASILIT

Edi Rama citon terroristet dhe jua rekomandon shqiptareve.

Pritet nga e çmendura Don Kishote shqiptare, qe te justifikoje Skenderbeun e saj dhe te thote, qe kryeterroristi Anwar al-Awlaki, i lidhur me Al Qaedan, ka qene nje njeri i ndershem dhe qe jetonte me djersen e ballit.

Hë çmendurinë jepi….!!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Ky është momenti i së vërtetës”, Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së flet për botën pas koronavirusit: Pse ekonomia duhet të jetë ndryshe
Next post Paloka i ‘drejton gishtin’ Ramës: Nuk u besoj shifrave që raportohen nga qeveria, mendoj se vendosen nga Surreli