Sarkazma e Andi Bushatit për Isa Mustafën në Prishtinë

Read Time:11 Second

Andi Bushati ka postuar një status ku shkruan: “Tre herë e ktheva televizorin sonte tek Isa Mustafa, tre herë mu bë figura bardh e zi”.

Nuk ka nevojë për koment statusi! Sarkazëm për prishësin e qeverisë Kurti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mjeku i prekur nga koronavirusi/ Reagon ministrja Manastirliu dhe tregon gjendjen e tij shëndetësore
Next post Shpërndanin kokainë dhe heroinë, arrestohen 3 persona në Durrës, iu sekuestrohen 5 milionë lekë