Home Aktualitet Presidenti Meta: Presidenca u vesh me ngjyrat e flamurit italian në shenjë respekti dhe solidariteti

Presidenti Meta: Presidenca u vesh me ngjyrat e flamurit italian në shenjë respekti dhe solidariteti

nga Editor

Ne nje interviste me gazetaren Sonila Meco presidenti Ilir Meta komentoi qe presidenca eshte “veshur” me ngjyrat e flamurit italioan ne shenje solidariteti dhe respekti. Italia eshte nje vend i vecante per shqiptaret, pasi kemi gati 600,000 mije shqiptare aty.

Lajme te ngjashme