Home Aktualitet Rama postoi fjalët e një terroristi, Këlliçi: Terrori është ëndrra e tij, modeli i tij

Rama postoi fjalët e një terroristi, Këlliçi: Terrori është ëndrra e tij, modeli i tij

nga Editor

Pas postimit të ditës së sotme nga ana e kreut të qeverisë të fjalëve të një terrroristi ka reaguar edhe kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi.

“Rama zgjohet dhe fle me fjalët e “shenjta” që kanë thënë terroristë të Al-Qaeda-ës, sepse terrori është ëndrra e tij e modeli i tij”, shkruan Këlliçi.

Lajme te ngjashme