I sëmuri mbërrin në QSUT me helikopter në gjendje të rëndë, një mjeke e vetme përpjekje për ta rikthyer në jetë (Video)

Read Time:24 Second

Pamje dramatike vijnë nga QSUT, në kufijtë e të pabesueshmes. Një person, që duket në moshë ka mbërritur me helikopter në gjendje tepër të rëndë, i pavetëdijshëm. Një mjeke apo një infermiere dhe një tjetër punonjës përpiqen të ulin barelën por gati bie. Pak sekonda më pas mjekja përpiqet ta rikthejë në jetë duke i pompuar zemrën e vetme.

News24 raporton se i sëmuri nuk është i dyshuar me koronavirus dhe nuk është dërguar në Infektiv.

https://youtu.be/kfqSjaiLPKs
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Nga 1 prilli shfuqizohet taksa, hyn në fuqi reciprociteti ndaj Serbisë
Next post Paralajmërimi i OBSH-së: Numri i të infektuarve do të kalojë mbi 1 milion brenda javës, raste të reja në Evropë