Home Aktualitet 30 apo 29? Mungon 1. Kush valle ja ka mbathur?

30 apo 29? Mungon 1. Kush valle ja ka mbathur?

nga Arian

Thashetheme nga karantina. Mungon nje nga vullnetaret e Rames, italianeve u del numri 29 , Rama tha 30. Të gjithe të mbuluar me maska dhe pa kaluar në sistemin tims. Kush mund të jete i arratisuri?😝

Lajme te ngjashme