Këmbimi valutor/ Forcohet dollari, zhvlerësohet euro…

Read Time:25 Second

Në tregun e këmbimit valutor vendas të martën, euro u këmbye me 130.66 lekë ose 0.40 lekë më pak se një ditë më parë.Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha e gjelbër ameriikane është forcuar me 0.45 lekë duke u këmbyer sot me 118.75 lekë.Ndryshe nga paundi britanik që u forcua me 00.8 lekë, franga zvicerane u zhvlerësua me  0,48 lekë . Monedhat këmbehen respektivisht me 146.25 lekë dhe 123.30 lekë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mjeku pompist iku në Itali/ Flet përgjegjësi i karburantit në Vorë: Qazim Ismaili ishte në punë deri para dy ditësh (RRËFIMI)
Next post Flet vetë mjeku pompist: Kam punuar për 5 vite në karburant, se mohoj, s’kam qenë infermier, kam qenë vullnetar, licensën e mora në vitin 2017… (E VËRTETA)