Home Aktualitet Video/ Përmbytet Unaza Re, Lana del nga shtrati

Video/ Përmbytet Unaza Re, Lana del nga shtrati

nga Albina Hoxhaj

Reshjet e dendura të shiut kanë bërë që lumi Lana të dalë ngs shtrati dhe të përmbyten banesat. Ujërat e zeza kanë hyrë në shtëpitë e banorëve.

Lajme te ngjashme