Mjekë e infermierë nuk kane frikë as vdekje, frikë kanë vetem qeverine. Në përgjithesi janë të frikësuar e të nënshtruar.

Read Time:26 Second

Ne gjithë kete kohe kam patur shume perkrahje nga shqiptarët e Amerikës, dhe disa ne evrope, dhe pak fare nga miqte e bashkeqytearet ketu ne Tiranë.
Miq, të njohur e te panjohur me keshillojne qe te mos flas, se sdo zgjidh dot asgje, se do merrem me qafe etj.
Kjo me deshperon sepse kuptoj qe ketu kane mbetur te nenshtruarit .
Plot te tjere presin te kaloje epidemia e te shesin pronat per te ikur pergjithmone nga Shqipëria.
Nqs vazhdon keshtu , vendi jone do te shkojë drejt zhbërjes 😓😓.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Pronari i ERTV do t’i japë Bechetit 140 mln €”, ish-ambasadori italian i ‘përvishet’ Ramës: Ndalo drogën, krijove 350 mln € në gjyqet e Strasburgut
Next post Njerëzit ankohen sot në rrjete sociale: Pse “profeti i Surrelit” nuk ka ka postuar “fjalë të shenjta”?