Durrës/ Qyteti pa energji

Read Time:11 Second

OSHEE përmes një njoftimi për mediat shprehet se është dëmtuar rrjeti i tensionit të lartë 110 kV në Durrës. Në njoftimin e OSHEE theksohet se për rrjedhojë, një pjesë e qytetit ka mbetur pa energji elektrike.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Pas termetit,shiu dhe era !
Next post Ishte “ Fake News” apo një kurth, për ti mbyllur gojën “ Syrit”. Sa u pagua gazetari nga rilindasit?