Koronavirusi, kush është i infektuari i ri në Fier

Read Time:16 Second

Në Fier është konfirmuar sot një rast i ri me koronavirus.

Abc news raporton se rasti i ri është një nga familjaret e nëpunëses së DAR, e cila u konfirmua pozitive ditën e djeshme.

Kjo është një vatër e re e infeksionit në Fier, ndërsa janë duke u bërë verifikime për të tjera kontakte.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tritan Shehu: Kush dhe si i bëri listat e shqiptarëve për në avion, z.Rama?!
Next post Kriza e koronavirusit trondit edhe industrinë e medias në Shqipëri