Çifti i moshuar në Korçë konfirmohet me koronavirus

Read Time:26 Second

Janë identifikuar edhe dy raste të reja me COVID-19 në qytetin e Korçës për të cilët burime për Fax News konfirmojnë se janë një çift bashkëshortësh në moshë të thyer.

Të njëjtat burime pohojnë se ata janë komshinj të çiftit të parë të prekur me COVID-19 në qytetin e Korçës.

Ka qenë 70-vjeçarja e para e cila është prekur dhe më pas është rënduar edhe gjendja shëndetësore e bashkëshortit të saj ku pasi ka kryer analizat ka rezultuar edhe ai me COVID-19.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Koronavirusi, shkon në 223 numri i të prekurve në Shqipëri
Next post Sfiduan shtetrrethimin, ja sa persona e kanë pësuar në 24 orët e fundit. Një qytetar hyri te urgjenca për të parë familjarin