LAJM I FUNDIT/ Shkon në 11 numri i viktimave nga koronavirusi, vdes 79 vjeçari në Infektiv

Read Time:10 Second

Shkon në 11 numri i  viktimave nga koronavirusi ne vendin tone. Mengjesin e sotem ka nderruar jete nje pacient 79 vjecar qe ishte ne trajtim ne spitalin Infektiv ne Tirane.

vijon

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mbyllet tregu i fruta-perimeve në Durrës, 300 tregtarë dalin në protestë: Nuk na ka lajmëruar askush (Reagon dhe Bashkia)
Next post Koronavirusi, shkon në 223 numri i të prekurve në Shqipëri