LAJM I FUNDIT/ Bashkia e Durrësit mbyll tregun më të madh të fruta-perimeve në qytet, tregtarët kundërshtojnë vendimin dhe kërkojnë …

Read Time:19 Second

Bashkia e Durrësit ka mbyllur aktivitetin e tregut më të madh të fruta-perimeve në qytet.

Burime për “Panorama Online” beje me dije se tregtarët nuk janë lënë të hapin mallrat e tyre sot, pasi autoritetet kanë vendosur shpërndarjen e tyre në tre pika.

Ky vendim është kundërshtuar nga tregtarët, të cilët kërkojnë të ushtrojnë aktivitetet e tyre në atë vend.

Vijon …

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Pëllumb Pipero: 15% e të shtruarve me koronavirus janë në gjendje të rëndë, nëse qytetarët nuk zbatojnë masat, situata është shumë serioze
Next post Pas princit, edhe kamerieri që i shërben mbretëreshës Elisabeth II rezulton me koronavirus