Pse nxiton Edi Rama drejt New York-ut?Një rrugë e dy punë.

Read Time:47 Second

Një rrugë e dy punë, flas në OKB dhe mbaroj edhe punën tjetër. Nova Media është e para media e pavarur që ka shkruar rreth pasurisë maramendëse që ka shefi I kabinetit qeveritar Rama. Sipas një informacioni privat nga NY behet e ditur se Rama ka probleme ligjore me një ndërtese që është ne emër të vëllait Olsi Rama por në të vērtetë pronari I vërtetë është e Edi Ramës në Manhattan NY. Ndërtesa është shumë e lartë dhe besohet që është qender biznesi. Rama parashikon të takojë avokatet në zyrën ligjore që po ndjekin ketë çështje menjeherë pas fjalimit. Një lajm tjetër thotë se takimi me avokatët do e bëjë Endri Fuga në orët e vona. Rama ka nuhatje të fortë sidomos kur vjen te dollari. Informacioni është konfisencial dhe i pa konfirmuar. Nova Media nuk mban asnje përgjegjësi për çfare i vjen në redaksi. Detyra jonë nuk është të bejmë prokurorinë por të transmetojmë lajmin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shoqërimi i gazetarëve, Boçi: Shtet fake! Qeveri fake! Kryeministër fake!
Next post Artan Fuga: Mos hamë më çorbë derri!