Basha në Durrës, takohet me familjet e dëmtuara nga tërmeti

Read Time:11 Second

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte në Durrës, ku u takua me banorët e shtëpive të prekura nga tërmeti. Ai bisedoi me qytetarë, banesat e të cilëve pësuan dëme nga tërmeti i së shtunës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Po vodhe 50 euro dënohesh me burg, po vodhe 50 mln euro je i nderuar”, Lubonja: Tërmeti të bën të reflektosh
Next post Bllokohet rruga nga rrëshqitja gurëve dhe dherave