Home Aktualitet Sejko: Elisa e doganave, Beni i financave… Bëhuni bashkë se jemi hollë këtë muaj

Sejko: Elisa e doganave, Beni i financave… Bëhuni bashkë se jemi hollë këtë muaj

nga Sonila Osmanaj

Mjeshtri i memeve, Genc Sejko edhe ne keto kohe te koronavirusit nuk mund ta ndale ironine therese ndaj qeverise. Nepermjet nje postimi ne Facebook ai paralajmeron deputetet e PS qe jemi holle kete muaj dhe duhet te mbajne pergjegjesi per qytetaret.

Postimi i plote

Bëhuni bashkë; Ti, Elisa e doganave, Beqja i shëndetësisë, Beni i financave, Damiani i unazës edhe ai zogu i k*rvës që bën video live nga bashkia edhe paguani Becchettin, se jemi hollë këtë muaj.

Lajme te ngjashme

WhatsApp Na Shkruani!