Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Bie qeveria e Albin Kurtit

LAJM I FUNDIT/ Bie qeveria e Albin Kurtit

nga Sonila Osmanaj

Deputetët e Kuvendit të Kosovës, kanë votuar pro mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti.

117 deputetë ishin të pranishëm në sallë, ndërsa për votuan 82 vota pro, 32 kundër dhe një abstenim

VIjon …

Lajme te ngjashme

WhatsApp Na Shkruani!