Home Politike Presidenti: Le t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë!

Presidenti: Le t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë!

nga Albina Hoxhaj

Presidenti Ilir Meta mëngjesin e sotëm u ka uruar një javë të mbarë të gjithë qytetarëve, duke iu thënë se është shumë e rëndësishme që t’i kthehen jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet e tyre. “Mirëmëngjes të dashur miq, Me rëndësi është t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona! Ju uroj një javë të mbarë!”, shkruan Meta.

Lajme te ngjashme