Home Aktualitet Infektohet me koronavirus familja me 4 anëtarë nga Vlorë

Infektohet me koronavirus familja me 4 anëtarë nga Vlorë

nga Editor

Një familje në Vlorë është infektuar me koronavirus.

Bëhet fjalë për një djalë i cili pasi ka ardhur nga Italia në datën 8 mars dhe ka infektuar gjyshen, babain, nënën dhe vëllain e tij.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!