Home Aktualitet Koronavirusi nuk i ‘prek’ ata që kanë makina të shtrenjta

Koronavirusi nuk i ‘prek’ ata që kanë makina të shtrenjta

nga Editor

Një nga qytetet më të rëndishme të planetit, Londra, nisi izolimin këtë fundjavë.

Megjithatë, jo shumëkush e mori seriozisht këtë gjë. Natën në rrugë pati vërshim makinash luksoze dhe njerëz kuriozë që i fotografonin.

Anglezët janë bërë lajm jo pak herë gjatë kësaj periudhe pandemie. Fillimisht ata zhvilluan një maratonë. Më pas nuk i mbyllën lokalet e natës deri këtë të premte. Kurse të shtunën, ata mbushën shëtitoret në plazh.

Koronavirusi ka shkaktuar 240 viktima në Britani. Mbi 5 mijë janë infektuar.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!