Home Aktualitet Panik nga tërmeti, mijëra qytetarë në rrugë

Panik nga tërmeti, mijëra qytetarë në rrugë

nga Albina Hoxhaj

Lëkundja e tokës ka shkaktuar frikë dhe ankth tek banorët në Tiranë dhe jo vetëm. Shumë prej tyre kanë dalë nga banesat deri në qetësimin e situtatës.

Ata janë të vendosur në makina, në fusha, ku po i kalojnë orët e panikut.

Lajme te ngjashme