Home Aktualitet Lleshaj ‘bëhet i gjallë’ pas sherrit me Ramën/ ‘Policia nuk do toleroj askënd ….’

Lleshaj ‘bëhet i gjallë’ pas sherrit me Ramën/ ‘Policia nuk do toleroj askënd ….’

nga Editor

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është bërë i gjallë pas një heshtje të gjatë, në një kohë ku mendohej se do të ishte në krye të aksionit policor për Covid-19 dhe pas lajmeve për një grindje midis tij dhe Ramës ku thuhet se ky e fundit përzuri nga mbledhja e qeverisë si edhe e shkarkoi nga drejtimi i bordit të Autoritetit Civil.
Lleshaj është shfaqur sot në një postim publik  në rrjetet sociale, duke deklaruar se policia nuk do të tolerojë askënd për asnjë arsye.
‘Edhe një person i vetëm mund ta ndërpresë vargun fatal të infektimit. Pikërisht për këtë, Policia nuk do të tolerojë ASKËND dhe për ASNJË arsye.
I vetmi vend për shqiptarët deri të hënën në orën 05:00 është ose në shtëpi, ose në shërbim’

Image

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!