Home Aktualitet “Ujë e gaz lotsjellës kundër shkelësve”, Rama paralajmëron qytetarët që thyejnë rregullat e izolimit: Do ta pësoni keq

“Ujë e gaz lotsjellës kundër shkelësve”, Rama paralajmëron qytetarët që thyejnë rregullat e izolimit: Do ta pësoni keq

nga Editor

Kryeministri Edi Rama deklaroi se të gjithë ata që shkelin rregullat e vendosura nga qeverisë në kuadër të masave kundër COVID-19, do ta pësojnë shumë keq.Në një lidhje nga ‘Facebook’, ai komunikoi se policia dhe ushtria do të ushtrojnë çdo lloj force ndaj personave që kapen në shkelje flagrante në një kohë kur për këto dy ditë vendi do të jetë në shtetrrethim.Po ashtu ai tha se do ta pësojnë dhe pensionistët që shkelin rregullat.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!