Home Aktualitet FOTOLAJM/ Orët e fundit para ‘mbylljes’ totale, njerëzit nxitojnë të blejnë, disa të tjerë… Ja si dukej Tirana sot paradite

FOTOLAJM/ Orët e fundit para ‘mbylljes’ totale, njerëzit nxitojnë të blejnë, disa të tjerë… Ja si dukej Tirana sot paradite

nga Editor

Njoftimi nga kryeminstri Rama dhe Policia e Shtetit se sot pas orës 13:00 deri të hënën në orën 5 të mëngjesit gjithçka në Shqipëri do jetë e mbyllur e nuk do lejohet asnjë lëvizje, i ka nxitur qytetarët të bëjnë blerjet e fundit duke u dyndyr në markete e dyqane fruta perimesh.

Nga një vëzhgim në rrugët e qytetit, siç tregojnë fotot më poshtë të shkrepura nga LSA, qytetarë të shumtë kanë shfrytëzuar orarin e lëvizjes së lirë edhe duke bërë xhiro për të shijuar motin e ngrohtë.

Ja pamjet si dukej Tirana spt paradite:

korona tr1
korona tr2
koronatr3
koronatr4
koronatr5
koronatr6
koronatr7
koronatr8
koronatr9
koronatr10
koronatr11
koronatr12
koronatr13
koronatr14
koronatr15
koronatr16
koronatr17
koronatr18
koronatr19
koronatr20

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!